Фото: Getty Images
Під час візиту до Києва принцу Гаррі подарували чорну вишиванку з його ініціалами від GUNIA Project. Сорочку передала особисто співзасновниця бренду Наталія Каменська. Про це йдеться в інстаграмі Gunia.
Вишиванка Левон оздоблена вишивкою, натхненною наївними рушниками XX століття та зразками із власної колекції власниць бренду. Ну рукаві сорочки вишили ініціали “P.H”. На сайті бренду така вишиванка продається за 9,2 тис гривень.
Бренд GUNIA заснований у 2019 році Марією Гаврилюк та Наталею Каменською. Його вишиті сорочки та прикраси часто носить Олена Зеленська. Співзасновниця бренду Каменська довгий час була стилісткою першої леді.
У 2021 році Володимир та Олена Зеленські подарували різдвяний посуд для куті покійному Папі Римському. Сервізом від бренду хизувалась в інстаграмі американська блогерка та бізнесвумен Кайлі Дженнер.
Вишиванка від GUNIA не перша у гардеробі принца Гаррі. У лютому українські ветерани подарували йому сорочку на “Іграх нескорених”.
Принц Гаррі за час повномасштабного вторгнення двічі приїздив до України. У квітні відвідав Львів, а у вересні Київ.