Повітряні сили: українська ППО знешкодила 61 з 80 російських БпЛА

Військовослужбовець мобільного підрозділу ППО 38-ї окремої бригади морської піхоти ЗСУ стріляє з кулемета M2 Browning під час бойової зміни в Донецькій області, Україна, 20 жовтня 2025 року. REUTERS/Anatolii Stepanov

У ніч на 5 листопада Сили протиповітряної оборони знешкодили 61 з 80 безпілотників, якими армія РФ атакувала Україну. Влучання зафіксовано на семи локаціях.

Про це повідомили в Повітряних силах ЗСУ.

Зазначається, що вночі армія РФ атакувала Україну 80 ударними БпЛА типу Shahed, Гербера і безпілотниками інших типів із напрямків: Курськ, Орел, Міллєрово Приморсько-Ахтарськ — РФ, близько 50 із них були "шахеди".

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

За попередніми даними, станом на 09:00, протиповітряною обороною збито або подавлено 61 російський дрон на півночі, півдні та сході країни.

Унаслідок цієї атаки РФ зафіксовано влучання 18 ударних БПЛА на семи локаціях, а також падіння уламків на двох інших територіях.

У Повітряних силах додали, що в українському небі перебувають декілька дронів.

Джерело

Новини України