П’ятниця, 12 Серпня

Порівняння українських і російських букмекерських контор

Порівняння українських і російських букмекерських контор

В Україні і в Росії протягом останніх двох десятиліть активно розвивається беттінговий бізнес. У кожній з країн є кілька контор, які мають ряд переваг і недоліків на тлі один одного. Якраз про порівняння таких організацій піде мова в сьогоднішній статті.

В Україні левову частку ринку ділять між собою контори Паріматч і Фавбет (раніше Фаворит спорт). У Росії ринок більш розвинений, і як наслідок більш конкурентний. Відповідну ліцензію ФНС, яка офіційно дозволяє приймати ставки у населення отримало кілька десятків букмекерів.

Російські букмекери

Давайте виділимо кілька контор з кожної країни. Честь Росії захищатимуть БК BetBoom і 1хСтавка. Звичайно, ці дві компанії можуть похвалитися великою кількістю переваг, ніж недоліків. Якщо вам з яких-небудь причин не подобаються ці букмекерські контори, то можете спробувати зробити лайв ставки бетсіті.

Букмекерська компанія БетБум до 2020 року носила ім’я BingoBoom. Навіть після ребрендингу організація продовжила активний розвиток, маючи на сьогоднішній день більше 700 наземних пунктів прийому ставок. Також цей букмекер активно спонсорує кілька спортивних і кіберспортивних організацій.

Привабливим фактором для нових користувачів є також вітальний бонус + 100% до депозиту, а також фрібет за рахунок букмекерської контори. Далеко не всі організації йдуть на такий крок заради залучення клієнтів. І крім того, цей букмекер часто “балує” своїх нових і діючих користувачів роздачами різних промокодом в своїх соціальних мережах.

Серед конкурентних переваг даного букмекера слід відзначити широку лінію. На сайті букмекера також представлено безліч спортивних і киберспортівних дисциплін. Будь фанат спорту знайде на що поставити. Вагомою перевагою є функція “Редагування ставки”. Завдяки ній Беттер може змінити результат, на який він зробив ставку, за умови, що подія ще не почалася.

Як і Бетбум, компанія 1хСтавка представлена ​​на Російському ринку більше 10 років. Компанія має понад 1000 пунктів прийомів ставок, а також активно веде свою діяльність в онлайн середовищі. Інтерес клієнтів підігрівається також вітальним бонусом, який може становити 6500 рублів.

Також 1хСтавка славиться своїм зручним мобільним додатком і безліччю відгуків задоволених клієнтів. І, звичайно, як і BetBoom так і 1хСтавка є цілком легальними конторами на території Російської Федерації. Перед тим, як почати робити ставки, рекомендуємо прочитати 1хставка відгуки.

Українські букмекери

В Україні представлені всього-лише 2 контори, адже закон, який регламентує діяльність БК вступив в силу зовсім недавно. На цьому ринку конкурують компанії Паріматч і Фавбет.

Якщо розглядати конкретно Паріматч, то можемо виділити наступні переваги компанії:

  • Надійність. Компанія існує більше 25 років, є першовідкривачем ринку українських БК.
  • Проста реєстрація. Для початку достатньо лише номера телефону і контактних даних. Але, повна верифікація з паспортом потрібно при виведенні грошей.
  • Бонусна програма. Паріматч також дає вітальний бонус новим користувачам в розмірі до 2500 гривень.

БК Фавбет також має привабливу бонусну програму, величезну кількість українських і не тільки амбасадорів, відмінні коефіцієнти, зручний мобільний додаток і швидку роботу саппорта.

Висновки

Якщо підсумувати, то за рахунок великої конкуренції російські букмекери можуть запропонувати трохи кращі умови ставок своїм клієнтам, ніж українські. Щороку на території країни з’являються безліч нових гравців, які “змушують ворушитися” контори, які існують більше десяти років. В Україні ж ринок поділений між двома компаніями, але, нещодавно Верховна Рада представила закон про легалізацію, завдяки якому конкуренція повинна посилиться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *