
Відомий волонтер Сергій Кривенко звернувся до Служби автомобільних доріг в Одеській області. Він нагадав дорожникам про ями, які вони створили на трасі Одеса-Миколаїв в районі села Іванове (Свердлове), а потім про них забули.
«Місяць тому працівники Служби автомобільних доріг вирізали тут ями і забули про них. Жодних знаків з попередженням про пошкоджені ділянки траси тут немає. Нічого немає.
Тим часом, кожного дня водії потрапляють тут у ДТП, розрізають колеса на своїх автомобілях. Серед постраждалих є також військові, волонтери, які їздять цією дорогою.
Всім байдуже», – наголосив волонтер Сергій Кривенко.
Він також оприлюднив відео з «забутими» дорожниками ямами.
Волонтер вимагає терміново ліквідувати ями, авторами яких стали дорожники.
