Найвідоміші “місця сили” українців, про які варто знати, а ще краще відвідати

Українські землі оповиті легендами та міфами. Проте в кожному переказі є своя частина правди, яка передається нащадкам із покоління в покоління, заради збереження ідентичності та розуміння внутрішніх глибинних мотивів. Споконвіку українці мали “місця сили”, які було знайдено інтуїтивно, методом спостереження та шостого чуття. Сьогодні розвиток вищих наук дозволяє підтвердити чи спростувати наявність “сили” в тих місцях, які й досі вважаються священними. Дізнайтеся більше про загадкові локації, які мають аномальні показники та енергетичну силу, разом з OBOZ.UA.

Відео дня

Кам’яна могила на Запоріжжі

Пам’ятка, яка визнана легендарною, не тільки в межах України, а й на світовому рівні. Місцевість, яка налічує понад 3 000 каменів із написами та петрогліфами, розташовано біля селища Терпіння. Деякі дослідники зробили висновки, що зображення на каменях є протошумерськими письменами. Проте, сьогодні точно відомо, що локація випромінює радіохвилі в 5 Гц. Виміряти це дозволила аерофотографування та інші сучасні прилади, які підтвердили, що кам’яний пагорб має дуже потужну енергетику. Будьте готові до збоїв та відключень вашої техніки, у період перебування на Кам’яній могилі.

Колись це місце було місцем поклоніння для скіфів, кіммерійців та сарматів, гунів, половців, а також, печенігів. Сьогодні, для українців, це “місце сили”, яке треба побачити, хоча б раз у житті.

Піраміда Білевича

Цвинтарі й склепи завжди вважалися місцями, наділеними потужною енергетикою.Страх породжує міфи проте, усипальниці у вигляді пірамід мають, що розказати та показати пересічному туристу. Одну з двох українських усипальниць–пірамід збудував у селищі Комендантовка Олександр Білевич. Споруда була не просто архітектурною фантазією, а усипальнею, побудованою згідно з нормами, традиціями та правилами спорудження пірамід у Єгипті. Подейкують, що в будівельні матеріали підмішувалася кров тварин, щоправда, не єгипетських. Білевич будував склеп-піраміду для своєї сім’ї і, як тільки усипальню було закінчено, дружина Білевича занедужала на смертельну хворобу й невдовзі померла. Сам морський офіцер прожив ще багато років, перед тим, як спочити поруч. Пізніше до піраміди було добудовано невеликий храм.

Цікаво, що, хоча піраміда й була побудована за схемою язичницькою усипальниці, на її верхівці було вмонтовано православний хрест. Після Другої світової, піраміду було розграбовано, хрест також було вкрадено.

Відвідавши локацію можна дізнатися про історичні події майже в 100 років довжиною та місцеві легенди, які передаються з покоління в покоління. Сьогодні піраміді вже майже 200 років і сила, закладена у її стіни, продовжує тримати й оберігати споруду.

Магічні води Оконських Джерел на Волині

Подейкують, що з цих джерел на Волині черпали силу українські козаки. Озеро в селищі Оконськ справжнє диво, над яким до теперішнього часу б’ються вчені. Загадка полягає в чашоподібних фонтанах посеред озера, які виштовхують щонайменше 200 л води за секунду. Саме озеро має невелику глибину в три метри, а ось глибину джерел досі не визначено. Температура води залишається незмінною протягом року — 8 градусів за Цельсієм, що само по собі дивує. Ще вода Оконського озера не піддається газуванню. У її складі знайдено вапно, магній та сіль, але достеменно весь склад невідомий.

Українці з’їжджаються до Оконських джерел подивитися на прозору кришталеву воду та куполоподібні фонтани. І хоча, за переказами місцевих, із цього джерела черпали силу козаки Богдана Хмельницького, сьогодні, пити воду ніхто не наважується, поки не буде вивчено весь склад.

Гора Тотоха в Київській області

Піднятися до небес, відчувши вільний вітер та безкрайність простостору — неабияк заряджає енергією. У випадку ж підйому на Тотоху можна отримати ще й дар, принаймні за переказами. Силу гори Тотоха прирівнюють до Тибетських гір. Сюди водять організовані екскурсії, під час яких ви дізнаєтеся багато цікавого та містичного.

Весною та літом на горі організовують збори цілющих трав, проводять йог-тури та ретрити. Поруч можна відвідати джерело з чистою питною водою.

Мандрувати Україною цікаво, якщо ви читаєте більше від OBOZ.UA. Вас може зацікавити: як воєнні тури впливають на потік іноземних туристів в Україну та, найкращі вихідні в Луцьку з безліччю вражень.

Джерело

Новини України