
На Миколаївщині нові атаки БПЛА: четверо загиблих, є поранені та руйнування
У Миколаївській області за минулу добу ворог продовжував завдавати ударів ударними БПЛА типу Shahed/Герабера.
Про це повідомляється у зведенні Миколаївської обласної військової адміністрації.
У Вознесенському районі ввечері атаковано Веселинівську громаду. У селі Токарівка загинули двоє 11-річних та один 13-річний хлопчик, а також 30-річний чоловік. 36-річна жінка отримала поранення та була госпіталізована. Пошкоджено торгові установи, аптека та відділення Нової пошти.
У Баштанському районі ворог двічі атакував Снігурівську та Горохівську громади БПЛА типу «Молнія». У Снігурівці пошкоджено приватний будинок, у Новотимофіївці — комбайн. Постраждалих немає.
У Миколаївському районі ударні БПЛА типу Shahed/Герабера атакували Очаківську та Чорноморську громади. В Очакові постраждала 81-річна жінка, її госпіталізували, стан до ранку середньої тяжкості, стабільний. Пошкоджено багатоквартирний будинок. У Чорноморці пошкоджено приватний будинок, постраждалих немає.
Сьогодні під ранок ворог тричі атакував Снігурівську громаду БПЛА типу «Молнія». Пошкоджено заклад охорони здоров’я та аптека. Постраждалих немає.
Нагадаємо, як раніше повідомлялося, в результаті удару по Токарівці Миколаївської області загинули четверо людей — троє дітей та 30-річний чоловік. Жертвами атаки стали два 11-річні хлопчики та 13-річний підліток. Ще одна, 36-річна жінка, отримала травми та була госпіталізована.
Ворог атакував Очаков: пошкоджено будинок, який постраждав, госпіталізували (фото)
