Мануель Ноєр: «Я свідомо вирішив ще раз зіграти за збірну»

Голкіпер збірної Німеччини Мануель Ноєр прокоментував у соцмережах провал команди на ЧС-2026:

Мануель Ноєр (фото: facebook.com)

«Для мене це завжди було великою честю!

Ранній виліт із чемпіонату світу став надзвичайно болючим розчаруванням. Ми однозначно не виправдали очікувань і мали проходити далі на цьому турнірі. Такий фінал дуже важко прийняти.

Я свідомо вирішив ще раз зіграти за збірну Німеччини. По-перше, для мене завжди було великою гордістю одягати футболку національної команди. По-друге, у свої 40 років і з досвідом чотирьох чемпіонатів світу я хотів максимально допомогти молодим гравцям — як на полі, так і за його межами — та бути корисним німецькому футболу. Попри гіркий підсумок, я ні на мить не пошкодував про це рішення.

Моє розчарування неможливо передати словами. Водночас я відчуваю величезну вдячність. Дякую вам за підтримку протягом усіх цих років і на цьому турнірі.

Ваш Мануель».

Джерело

Новини України