Сергей Богачук. Фото – Getty Images
Том Леффлер, промоутер колишнього тимчасового чемпіона WBC у першій середній вазі Сергія Богачука (26-2, 24 КО) розповів про плани провести великий бій восени для українця.
“Він [Богачук] офіційно призначений обов’язковим претендентом WBC, але титульний бій поки що не оголошений. Зараз це сіра зона. Ми подивимося, що відбудеться після бою Себастьян Фундора – Тім Цзю”.
“Ми маємо намір дати Богачуку великий бій восени. Фундора, Цзю, Верджіл Ортіс або Бахрам Муртазалієв – це відмінні імена та суперники для Богачука. Сергію все одно, з ким битися, тому що він вірить у те, що він найкращий у першій середній вазі. Для нього є багато чудових протистоянь”.
Свій останній бій Сергій Богачук проводив 18 травня, здобувши перемогу над американцем Майклом Фоксом одноголосним рішенням суддів.
Для Богачука це була друга перемога поспіль. Перед цим українець технічним нокаутом переміг британця Ішмаеля Девіса (13-2, 6 КО). Бій пройшов у саудівському Ер-Ріяді, в андеркарді бою-реваншу між чемпіоном світу за версіями WBC, IBO, WBA та WBO у надважкій вазі Олександром Усиком (23-0, 14 КО) та екс-володарем титулу WBC Тайсоном Ф’юрі (34-2-1, 2).