П’ятниця, 12 Серпня

Корисні поради в ставках на спорт

Корисні поради в ставках на спорт

Ставки на спорт володіють величезною популярністю серед різних верств населення. Вони популярні як і серед студентів, так і серед пенсіонерів. Як і серед любителів спорту, так і серед тих, хто не має ніякого відношення до спорту. Це природно, адже хтось отримує більше задоволення, коли дивиться матч, на який зробив ставку, а інша частина хоче заробити простих і швидких грошей.

У цій статті мова піде про радах, які ми дамо любителям ставок, щоб уникнути великих поразок і вийти в плюс на тривалій дистанції. Адже за статистикою, лише 15% користувачів регулярно виграють на ставках, а решта 85% так чи інакше програють, хтось все відразу, а хтось поступово.

Отже, приступимо.

Ніколи не ставте останні гроші

Повторимося, ніколи не ставте останні гроші, або всі свої заощадження. Це, на нашу думку, найважливіше правило в ставках.

Давайте наведемо приклад, гравець №1 вніс на депозит букмекерської контори 10% своїх заощаджень. Потім, він вибрав кілька футбольних матчів, які ретельно проаналізував і зробив відразу кілька ставок.

Цей користувач буде вигравати набагато частіше, і не програє моментально весь свій бюджет.

Другий же користувач вніс на баланс контори всі свої заощадження, які поставив на один матч. Припустимо, він навіть виграв цю ставку. Як ви вважаєте, чи зупиниться такий гравець, скуштувавши дуже швидких і легких грошей? Ще хвилину тому у нього була 1000 $, а тепер 2000 $. Звичайно, напевно йому захочеться ще і ще, і він продовжить робити подібні ставки. В такому випадку, питання програшу це питання часу. Рано чи пізно – такий користувач програє всі свої заощадження.

Потім, саме користувач №2 може влізти в кредити і борги, і посилити свій програш ще більше.

Тому, ніколи не ставте всі свої гроші!

Звертайте увагу на коефіцієнти

Коефіцієнти це головний елемент ставок на спортивні події. За ними необхідно завжди стежити. Адже, деякі букмекери можуть їх занижувати, тоді навіть у разі перемоги виграш виявиться несуттєвим. Але іноді – БК може завищити коефіцієнт на конкретну команду.

Але не поспішайте радіти, і бігти робити ставку. Наведемо ще один приклад. Ви побачили відмінний коефіцієнт на матч Мюнхенській Баварії, але випустили з уваги той факт, що Роберт Левандовскі – головна зірка Мюнхенців травмований, і саме через це букмекер дає приємний коефіцієнт на німецького гранда.

Вивчайте детально інформацію про події на які робите ставку

Як ми вже говорили в попередньому прикладі – ви поквапилися зробити ставку на Баварію, в якій травмовано Левандовскі. Щоб уникнути подібного – ретельно аналізуйте кожен матч.

Наприклад, вивчіть стартові склади команд, а також список запасних, проаналізуйте мотивацію команд і їх положення в турнірній таблиці чемпіонату, подивіться підсумки минулих матчів команд, а також останні результати особистих зустрічей даних команд. Повірте, це не займе так багато часу, як здається на перший погляд, але значно збільшить ваші шанси на успіх.

Також можемо порадити вивчати непопулярні види спорту, або ж, якщо ви фанат футболу – зверніть увагу на другі або треті чемпіонати. Букмекер навряд-чи буде пильно стежити за італійською серією С, а ви, володіючи належними знаннями – можете легко робити ставки на цю серію, та ще й з хорошими коефіцієнтами.

Робіть ставки тільки в легальних букмекерських конторах

Тут все максимально просто. Якщо ви станете клієнтом нелегальної букмекерської компанії, то навіть у разі великого виграшу ви навряд-чи зможете вивести свої гроші. Вам можуть просто заблокувати аккаунт, або ж довго мучити з верифікацією, а в один день ви побачите, що з вашого облікового запису зроблені програшні ставки, а ви їх не робили.

Тому не варто вестися на будь-яку рекламу в інтернеті, навіть якщо ви побачили там свого улюбленого блогера. Переконайтеся, що БК підключена до ЦУПІС, і має необхідні документи і ліцензії. Потім прочитайте відгуки від користувачів і подивіться огляди на дану компанію.

Часто буває таке, що користувач спочатку був обманутий, а потім в інтернеті знайшов сотні негативних відгуків, але ж вони завжди були під рукою. Ми можемо в свою чергу порадити легальну БК BetBoom.

Не робіть ставки після серії поразок

Часто буває таке, що клієнт букмекерської контори програв на протязі дня 3-4 ставки поспіль. В такому випадку, людина може легко впасти в стан “тільта”, і поставивши відразу всі свої гроші, в надії відігратися.

Не варто так робити ні в якому разі. Низка поразок трапляється з усіма, нічого критичного в цьому немає. Не потрібно продовжувати робити ставки в цей день. Постарайтеся заспокоїться, сходити на вулицю, прогулятися, подихати повітрям і прийти в себе, а потім, робити ставки з новою силою, будучи в хорошому настрої.

Ставте правильні цілі

Ставки – це гра в довгу, пам’ятайте це. На відміну від лотереї, тут практично нереально виграти мільйон, поставивши сто рублів, ну хіба що пощастить виграти експрес з десяти або більше подій. Але яка ймовірність цього? Вірно, вкрай мала. Чи не турбуйтеся при ураженнях, аналізуйте кожен матч і впевнено рухайтеся до своєї мети.

Довіряйте своїй інтуїції

Якщо раптом, ви збиралися зробити ставку, але ваше внутрішнє чуття підказує не робити цього, то, найкраще відмовитися від ставки. Мало-ли що, раптом ваша “чуйка” не обманює вас. І пам’ятайте, робіть ставки на спорт лише в перевірених місцях – https://betboom.ru/sport.

На цьому все, бажаємо Вам успіху!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *