Середа, 18 Травня

Ідеї бюджетного відпочинку

Ідеї бюджетного відпочинку

Подорожувати бажає кожен, проте фінансові можливості у багатьох людей різні. Дозволити собі розкішний відпочинок за кордоном можуть далеко не всі. Це не привід сумувати, оскільки існує величезна кількість варіантів бюджетного відпочинку, який нічим не поступається курортам, які вимагають найбільших матеріальних витрат.

1. Болгарія

Незважаючи на те, що країна не затребувана в якості курорту, там можна дуже добре і недорого відпочити. Гарячий тур на семиденне перебування в Болгарії може обійтися в 6 000 гривень на відпочиваючого. Жовтий пісок і широкі пляжі відмінно підходять сімейним парам. Золоті Піски і Сонячний берег, як правило, приваблюють любителів гучних вечірок. Для «мисливців за пригодами» ідеально підійде Албена. Для шанувальників гірськолижного курорту відмінним варіантом є Банско. Якщо є потреба поправити здоров’я – варто сміливо прямувати до села Баня, в якій є двадцять сім мінеральних джерел.

2. Греція

Поїздка на тиждень обійдеться в 11 000 гривень на людину. Обов’язково варто відвідати Афіни з мармуровим Олімпійським стадіоном, а також привертає своєю величчю храм Зевса. Багато мандрівники схильні вірити в прикмети. З цієї причини є багато бажаючих подивитися на статую Аристотеля і потримати його за палець. Існує думка, що це невинне дію дарує мудрість. Відпочинок на узбережжях Греції дозволить повністю перезавантажитися і перейнятися міфологічним духом Греції.

3. Грузія

Поїздка на одну персону обійдеться в 8000 гривень. Тут можна захопитися величними монастирями і фортецями Мцхета, прогулятися по затишним переліком Сигнахи, здивуватися чистоті повітря Алазанської долини. Також туристів приваблює канатна дорога в Тбілісі, що веде до фортеці Нарікала; вражає блошиний ринок на Сухому мосту.

4. Румунія

Тижневий відпочинок відніме із бюджету 6 000 гривень. Туристів особливо вабить таємничий замок графа Дракули. У кожного бажаючого є можливість зануритися в епоху Середньовіччя, прогулюючись вулицями знаменитого Бухареста, Брашові та Сібіу. Якщо хочеться побачити всю красу природи, можна податися до дельті річки Дунай. Поряд з цим захоплює і Трансфегерашське шосе, яке по праву вважають самої захоплюючої трасою в світі. Шосе пролягає через Карпати, має круті повороти і S-образні спуски.

5. Індія

Витративши всього 11 000 гривень, можна за кілька днів отримати масу вражень на Гоа. Туристів приваблює м’який тропічний клімат практично в будь-який сезон. Романтичним натурам рекомендується відвідати місто Агра. Тут знаходиться мавзолей-мечеть Тадж-Махал, який є символом вічної любові. Також незабутнє враження залишають ворота в Нью-Делі. Це свого роду пам’ятник індійським воїнам, які героїчно загинули в період Першої Світової війни. Зовні ворота дуже схожі з Тріумфальною аркою в Парижі.

Кожна країна по-своєму унікальна і дарує мандрівникам дійсно незабутній відпочинок, наповнений масою позитивних вражень і яскравих емоцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *