П’ятниця, 12 Серпня

Фотошпалери на стелю знову в моді

Фотошпалери на стелю знову в моді

Фотошпалери знову стають затребуваними в оформленні інтер’єрів квартир і офісів. Зміст їх може бути найрізноманітнішим – фотографії людей і тварин, природні пейзажі, зображення вулиць і будівель. В даний час область застосування цього матеріалу розширилася і найбільш популярними стали фотошпалери на стелю, це може бути зображення блакитного або зоряного неба, різних кольорів і рослин, імітація ліплення, склепінного купола, архітектурний елементів тощо.

Фотошпалери можна купити в магазині оздоблювальних матеріалів, а можна зробити під замовлення з будь-яким самостійно вибраними зображеннями і навіть зі своєю фотографією. Фотошпалери на стелю виробляють такої високої якості, що не кожен зможе в перший момент відрізнити картинку від реальності. Фотошпалери створюють в приміщенні перспективу, а значить, візуально воно буде здаватися більше.

Використовуючи різні фотографії можна домогтися практично будь-якого ефекту – зробити кімнату світліше і яскравіше, а стелі више. Фотошпалери невеликих розмірів друкують одним листом, принти, що займають великі площі ділять на фрагменти, зазвичай їх розмір становить 125-135см шириною. Сучасні фотошпалери стійкі до механічних впливів, їх можна мити з використанням м’яких, непорошкові миючих засобів. Через великого розміру фрагментів, наклеювання фотошпалер вимагає певних навичок, уваги і терпіння – справа це копітка. Складнощі зазвичай виникають унаслідок нерівних стін. Тому перед обклеюванням необхідно ретельно підготувати поверхню, вирівняти і прогрунтувати її.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *