Завтра, 24 травня, київське «Динамо» проведе свій заключний матч сезону-2024/25 — у столиці проти ковалівського «Колоса» в рамках 30-го туру чемпіонату України.
Назар Волошин проти Данила Алефіренка. Фото — Ю. Юр’єв
Суперники по цьому поєдинку вже не мають турнірних завдань, лише гості в разі перемоги та певних результатів у паралельних матчах туру можуть піднятися з 10-го на 7-ме місце в турнірній таблиці першості. Тож не виключено, що наставники «Динамо» і «Колоса» вдадуться до ротації складу, надавши можливість вийти на поле тим футболістам, які грали менше за інших.
Але точно можна сказати, що двоє представників «Колоса» участі в майбутньому матчі не візьмуть у будь-якому разі: через перебір жовтих карток із «Динамо» не зіграють захисник Ілір Краснічі та півзахисник Данило Алефіренко. Обидва вони є основними гравцями своєї команди.
Що ж стосується «Динамо», то в складі команди Олександра Шовковського дискваліфікованих на завтрашній матч немає.