До 5 зросла кількість загиблих від удару РФ по Києву: у лікарні померла одна з потерпілих

наслідки атаки РФ на Київ. 15.06.26. фото ДСНС Посилання скопійовано Додати УП як бажане джерело в Google

Одна з постраждалих у Києві від масованої атаки РФ 15 червня, померла в лікарні, кількість жертв зросла до п’яти.

Джерело: мер Києва Віталій Кличко в соцмережах

Пряма мова: “Одна з постраждалих, яка перебувала в тяжкому стані, померла в лікарні”.

Деталі: Таким чином кількість жертв нинішнього удару зросла до 5.

Перед тим Кличко повідомляв про 35 постраждалих у столиці. Серед них — двоє дітей і вагітна жінка.

Що передувало: У понеділок вранці було відомо про чотирьох загиблих внаслідок масованої ворожої атаки на Київ.

Джерело

Новини України