
Ірина Білик потішила шанувальників новими світлинами й поділилася власними роздумами про самооцінку й прийняття себе.
56-річна артистка опублікувала двійко світлин, на яких постала в яскравому вбранні. Образ доповнило намисто в етнічному стилі.
У дописі виконавиця не лише продемонструвала стильний лук, а й торкнулася теми самооцінки. Білик настільки подобається собі на цих кадрах, що “сама б себе з’їла”. І це відчуття співачка вважає напрочуд гарним для жінки.

Источник: instagram bilyk_iryna


Свіжі кадри артистки спричинили хвилю компліментів. У коментарях до поста написали, що Ірина Білик – “неймовірна красуня” і “богиня”.
