Середа, 18 Травня

Банківські інвестиції або гроші можна вкладати не тільки на депозит

Банківські інвестиції або гроші можна вкладати не тільки на депозит

Не всі знають, але гроші можна вкладати не тільки на депозит в банк. Є маса банківських інвестицій, про які варто розповісти, так як вони дуже прибуткові і не сильно складні для простого населення.
Банківські працівники в світі інвестицій грають роль посередників, допомагаючи клієнту примножити свій капітал, а самі беруть за це комісію.

Банківські інвестиції, як правило, представляють собою вкладення грошей на певний період часу в цінні папери. Зазвичай це державні облігації, або акції великих компаній. Більші банки надають можливість придбати саме їх акції.
З 2014 року у фінансовій сфері з’явилося нове поняття – індивідуальний інвестиційний рахунок (ІІС), який дав можливість недосвідченому населенню безпечно інвестувати свої кошти. Із залученням величезної кількості людей в цю область, активно почала розвиватися і економіка в цілому.

Наявність інвестиційного рахунку дає можливість самим розпоряджатися коштами і грати на фінансових ринках, а також можна віддати в довірче управління спеціалізованої компанії, яка і буде керувати рахунком за певну винагороду.

У даного інвестування є свій величезний плюс. Від держави можна отримати податкове вирахування. І це додатково до того доходу, який клієнт отримає від інвестування.

Якщо порівнювати депозит з цінними паперами, то у останніх явні переваги. По-перше, це більш високий прибуток, ніж від стандартного вкладу. По-друге, отримання податкового вирахування, при наявності депозитів його не виплачують.

Звичайно, ризиків при більш прибутковому вкладенні більше, але вони знижуються, якщо розібратися в цьому питанні і інвестувати з розумом. Та й скільки зараз можна багато знайти інформації або подивитися навчальні курси, в крайньому випадку довіриться професіоналу в цій галузі.
Працювати з банківськими інвестиціями можуть тільки особи, які досягли 18 років.

Від клієнта не потрібно багато документів для роботи з інвестиціями, рахунок так само легко відкривається, як і звичайний внесок. Можна навіть відкрити його через інтернет, не відвідуючи відділення банку.

У інвестиційного рахунку також є свої недоліки:

При достроковому розірванні договору втрачається весь прибуток, тобто повернуть тільки вкладені кошти. А ще необхідно буде заплатити комісію за інвестиційні послуги.

Є мінімальне і максимальне обмеження, а також на одну людину відкривається тільки 1 рахунок.
Його не можна поповнювати і робити часткове зняття.
Він відкривається тільки на 3 роки.
Відбуваються всі операції на біржах.

Незважаючи на всі мінуси інвестування, його варто спробувати, адже чим більше ризик, тим більше прибутковість. У зв’язку з прийнятою реформою про пенсійний вік, важливо замислитися про своє майбутнє і забезпечити собі стабільний пасивний дохід. Але вклади, з їх низькими процентними ставками тут не допоможуть, тому необхідно звернути увагу на інвестиційні інструменти і примножити свій дохід.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *