Не всі знають, але гроші можна вкладати не тільки на депозит в банк. Є маса банківських інвестицій, про які варто розповісти, так як вони дуже прибуткові і не сильно складні для простого населення.
Банківські працівники в світі інвестицій грають роль посередників, допомагаючи клієнту примножити свій капітал, а самі беруть за це комісію.
Банківські інвестиції, як правило, представляють собою вкладення грошей на певний період часу в цінні папери. Зазвичай це державні облігації, або акції великих компаній. Більші банки надають можливість придбати саме їх акції.
З 2014 року у фінансовій сфері з’явилося нове поняття – індивідуальний інвестиційний рахунок (ІІС), який дав можливість недосвідченому населенню безпечно інвестувати свої кошти. Із залученням величезної кількості людей в цю область, активно почала розвиватися і економіка в цілому.
Наявність інвестиційного рахунку дає можливість самим розпоряджатися коштами і грати на фінансових ринках, а також можна віддати в довірче управління спеціалізованої компанії, яка і буде керувати рахунком за певну винагороду.
У даного інвестування є свій величезний плюс. Від держави можна отримати податкове вирахування. І це додатково до того доходу, який клієнт отримає від інвестування.
Якщо порівнювати депозит з цінними паперами, то у останніх явні переваги. По-перше, це більш високий прибуток, ніж від стандартного вкладу. По-друге, отримання податкового вирахування, при наявності депозитів його не виплачують.
Звичайно, ризиків при більш прибутковому вкладенні більше, але вони знижуються, якщо розібратися в цьому питанні і інвестувати з розумом. Та й скільки зараз можна багато знайти інформації або подивитися навчальні курси, в крайньому випадку довіриться професіоналу в цій галузі.
Працювати з банківськими інвестиціями можуть тільки особи, які досягли 18 років.
Від клієнта не потрібно багато документів для роботи з інвестиціями, рахунок так само легко відкривається, як і звичайний внесок. Можна навіть відкрити його через інтернет, не відвідуючи відділення банку.
У інвестиційного рахунку також є свої недоліки:
При достроковому розірванні договору втрачається весь прибуток, тобто повернуть тільки вкладені кошти. А ще необхідно буде заплатити комісію за інвестиційні послуги.
Є мінімальне і максимальне обмеження, а також на одну людину відкривається тільки 1 рахунок.
Його не можна поповнювати і робити часткове зняття.
Він відкривається тільки на 3 роки.
Відбуваються всі операції на біржах.
Незважаючи на всі мінуси інвестування, його варто спробувати, адже чим більше ризик, тим більше прибутковість. У зв’язку з прийнятою реформою про пенсійний вік, важливо замислитися про своє майбутнє і забезпечити собі стабільний пасивний дохід. Але вклади, з їх низькими процентними ставками тут не допоможуть, тому необхідно звернути увагу на інвестиційні інструменти і примножити свій дохід.