“Вже б другий раз став дідусем, але не встиг”: у Хмельницькому попрощались із українським захисником Олексієм Левицьким

За інформацією: Суспільне Хмельницький.

Прощання з воїном Олексієм Левицьким, 9 червня 2026 року, Хмельницький. Суспільне Хмельницький

Сьогодні, 9 червня, у Хмельницькому попрощалися із 41-річним захисником Олексієм Левицьким. У 2023 році чоловік добровільно вступив до лав Збройних Сил України. Служив у 36 бригаді морської піхоти. Там отримав звання матроса.

Про це Суспільному розповіла рідна сестра військового Наталія.

"Якраз на своє день народження виходив на позицію. 16 грудня ми ще з ним спілкувалися, а 17 вони виходили на позицію. Через два дні він загинув. А через півтора роки ми отримали звістку, що в нас збіг ДНК-крові".

У цивільному житті Олексій Левицький працював будівельником, зазначила Ольга.

"Він працював у Хмельницькому. На жаль, чоловіка тиждень тому я теж поховала, майже в один момент загинули. Вони з ним працювали, товаришували. Він був хорошою людиною, чудовим братом, особливо для мене. В мене їх три, він був найстаршим. Ми з ним ніколи не сварилися".

У воїна залишилися 4 доньки.

"Дівчатка у нього двоє старших — заміжні. Він вже дідусь. Вже б другий раз став дідусем, але не встиг. У нього є внучка, якій майже 2 роки".

У героя також залишилися дружина, мама, сестра, два брати.

Поховали воїна на Алеї Слави у мікрорайоні Ракове.

Новини України