Середа, 18 Травня

Автокредит без довідок

Автокредит без довідок

Серед усіх сучасних програм автокредитування наданими банківськими установами найбільшою популярність у жителів нашої країни користується автокредити без довідок про доходи. І це навіть незважаючи на те, що отримання даного виду автокредиту передбачає наявність набагато більш високих процентних ставок, ніж при використанні інших кредитних програм на придбання автомобіля. Пояснити причину настільки високо інтересу населення Росії до автокредиту без довідок про доходи насправді дуже легко. Всім відомо, що величезна кількість громадян нашої країни отримують свою заробітну плату, що називається в конвертах, а це робить абсолютно неможливим надання будь-яких довідок про реальні доходи потенційного позичальника. На сьогоднішній день банки пропонують своїм клієнтам два основних види автокредиту без довідок про доходи, а саме: автокредит без страховки і безвідсотковий автокредит.

Безвідсотковий автокредит

При наданні безвідсоткового автокредиту банківську установу веде тісну співпрацю з автосалоном, в якому позичальник і зможе придбати автомобіль в кредит. При цьому даний автосалон повинен надавати банку виплати певних відсотків за позикою.

Особливості безвідсоткового автокредиту:

• Обов’язкова наявність початкового внеску, величина якого може становити до 50% від всієї вартості в кредит автомобіля. Сума початкового внеску на пряму залежить від розміру терміну кредитування, тобто чим менший термін, тим менше сума.
• Даний кредит може бути наданий позичальнику на термін не більше 3-х років;
• Обов’язкове страхування автомобіля і життя позичальника, які повинні здійснювати тільки в тих страхових компаніях, які є партнерами банку. При цьому процентна ставка по кредитуванню автомобіля в кінцевому підсумку може скласти від 8% до 10% від всієї його загальної вартості.
• Річна відсоткова ставка по даному виду автокредитування може досягати 11%.
• Потенційний позичальник повинен бути старше 23 років, але молодше 65.


Як правило, банк надає автокредит без страховки тільки при покупці в позику недорогих або уживаних автомобілів. При цьому банки встановлюють певні обмеження на вік автомобілів з пробігом, який для автомобілів вітчизняного виробництва становить 5-7 років, а для іноземних машин до 10 років.

Особливості автокредиту без страховки:

• Великий розмір процентної ставки, яка в деяких випадках може становити до 18% річних;
• Позичальник повинен обов’язково внести оплату за всі накладні витрати, пов’язані з обслуговуванням кредиту. Загальною розмір цих витрат зазвичай дорівнює приблизно 2,25% річних;
• Сума наданих в кредит грошових коштів строго обмежена і складає від 10 до 15 тисяч доларів США в гривневому еквіваленті;
• Даний кредит може бути наданий на термін не перевищує 3-х років;
• Автомобіль, що купується кредит не може бути використаний в якості застави;
• Позичальник бажає отримати автокредит без страховки повинен обов’язково входить у вікову категорію від 23 до 65 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *